* Valedictorian ** Salutatorian ^ Active in or retired from the military † Passed away
Class of 2000
Michael S. Acre
Mikki D. (Anderson) Frysinger
Joshua L. Cozart †
Jay A. Davidson
Tabitha A. Dunlop
Dana A. Gum
Jeremy S. Johnson
Jamie M. Klueck
Molly J. (McCalpin) Kerby
Catherine M. (McKenzie) Christman
Heather M. McPherson
Alec P. Millard
Dillon R. Olsen
Katrina M. Plowman
Bryan J. Prachar
Crystal A. Putney
Derek S. Reichel
Brady A. Sattler
Nihal Sinha
Noah F. Sorensen
Daniel W. Stuart
Nicholas A. Weber
April S. Wilcox
Jennifer A. (Willoughby) Derado
April N. (Zatkovic) Dacey **
Class of 2001
Loren J. Akerman
Adam T. Brookshear
Aaron R. Chandler
Timothy J. Chmielewski
Adam P. Crawford
Andrew P. Dost *
Ashley G. Gatrell
Justin S. Gilbert
Steven M. Hilton
Christina E. Kaczmarczyk
Nathan R. Kerby
Brian J. Kibby
Jody M. Cluck
Hollie L. Lloyd
Julie A. McCaughna
Lauren M. McLain
Heather M. McPherson
Irvin E. Meachum
Craig A. Meyers
Scott W. Morey
Sarah M. (Moseler) Drews
Tiffany A. Nye
Jennifer M. (Page) VanBrocklin
Anthony S. Plowman
Geoffrey D. Potts
Jeffery P. Sandman *
Cory A. Smeltzer
Scott N. Spafford
Chase D. Stratton
Brian R. Stubbs
Tacie A. (Trudell) Schwettman
Adam D. VanMeter
Erin N. (Wallaker) Gilbert
Sarah Wallstrom
Jean A. Weiss
Kari J. (White) Lawler
Carie L. (Wolfe) Millard
Leane M. Zaleski
Sheryl A. Zatkovic
Class of 2002
Aaron J. Anderson
Kori J. (Anderson) Plowman
William S. Baker-Donnan
Rikki Barnard
Jessica (Bissell) Ponzi
Custer C. Carland
Cassie L. Clement
Evan C. Colby
Amanda J. Fast
Jason C. Favreau
Jenni M. Foggo
Raziel U. Franco
Kendra L. Gilbert
Rachael M. Grams
Chad F. Hollenbeck
Alexandra F. Liakopoulos
Michael J. Lucas
Cody J. Mallory
Elena V. Millard *
Geoffrey T. Miller
Michael D. Nelson
Eric F. Niemi
Stephanie A. Petrik
Michael J. Ricco
David R. Rommell
Steven J. Rutherford
Melissa M. (Salagovich) Kuhlman
Jennifer A. Sattler
Austin E. Smtih
Chrystal D. Strandell
Rebecca P. Wallace
Erin M. Wallstrom
Jeffrey D. Walton
Lindsey A. Wells **
Junior S. Wilcox
Kathryn R. Wilkins
Class of 2003
Adam M. Bennett ^
Jeremy R. Campbell
Leland J. Dawson ^
Amy N. (Dunlop) MacRae
Kyle A. Gilbert
Lindsey Gilroy
Neal F. Hughes
Michael T. Jones
Joel A. Joslin
Michael T. Kibby ^
Jarred M. (Korth) Kelly
James G. LaDuke
Jeannie E. LaDuke
Erika J. Lepke
John J. McMahon
Justin D. Moore
Rebecca L. Nye
Zebariah A. Page
Lindsey J. Pierce
Nikole A. Popp
Adrian M. Poulisse ^
Jonathan C. Putney **
Kristy A. Rodal
Onika L. (Sowa) Witzke
Caleb Sutter †
Erin M. Wallstrom
Andria M. (Williams) Simcox
Joshua D. Wilson
Class of 2004
Brandon D. Boughner
Brittany M. Butler
Kenneth C. Campbell
Megan M. (Campbell-Slade) Garza
Shane M. Chatterton
Amanda L. Cole
Jessica Cunningham
Joshua O. Cunningham
Benjamin M. Dost
Katherine C. Gatrell
Kenneth W. Gruss
MaryAnn V. Halliday
Atsuko Haraguchi
Terri L. Heltzel
Sarah C. Herren
Garry D. Honeycutt
Kelly M. Johnson
Charlette L. Kalbach
Nickolaus J. Lekovish
Elizabeth C. Liakopoulos
Joshua Lipponen-Wilson
Matthew D. Lloyd
Harold A. Love, III ^
Robert J. Lucas
Alexandra I. MacHugh
Morgan M. Mallory
Chad J. Marshall
Kelly L. McConnell
Jessica N. McMahon
Wendy L. Montalvo
Stephan D. Nelson *
Braden T. Olsen
Rebecca S. Peiffer
Marie A. Pletz
Danielle M. Pritchard
Harley J. Redburn **
Amanda J. Redder
Lisa L. Rodal
Nicholas S. Schlueter
Justin C. Scott
Jaimee R. Scribner
Charles E. Sessoms, III
Sylvia A. Shawana
Rachel L. Vieau
Zachariah W. Wallace
Tom J. Weiss
Jamie L. (Wills) Mallory
Amber M. (Zuniga) Martin